Bikepark v Kosmonosech slavnostně otevřel novou trať s názvem Bažant trail

 Bikepark v Kosmonosech slavnostně otevřel novou trať s názvem Bažant trail

Foto: MBC Freeride team

Ve Ško-Energo MBC bikeparku v Kosmonosech byla v rámci dlouhodobé revitalizace vybudována další nová trať. Trať s názvem Bažant trail byla slavnostně otevřena na konci května za přítomnosti zástupců města Kosmonosy, společnosti Ško-Energo, Nadačního fondu Škoda Auto a MBC Freeride teamu, kteří symbolicky přestřihli pásku.

Foto: MBC Freeride team

Bažant trail se vyznačuje nejvyšší obtížností a doplňuje další tratě v areálu jako je Srnka, Zajíc nebo Divočák. Rozmanitost tratí tak nabízí vyžití pro všechny fanoušky horské cyklistiky.

Děkujeme všem našim partnerům a všem, kteří přiložili ruku k dílu. Nyní je bikepark podle našich představ a dle reakcí návštěvníků se svou polohou a zábavností řadí mezi špičky v ČR,“ uvedl za MBC Freeride team Štěpán Neuman.

Foto: MBC Freeride team

Bikepark se nachází v Kosmonosech za hřbitovem a je volně přístupný. Lidé mohou na místě přispět dobrovolným vstupným, které je dále využíváno pro údržbu bikeparku. Vstup a jízda je zde na vlastní nebezpečí a návštěvníci by měl ovládat základy horské cyklistiky.

Foto: mladaboleslav.cz

Ško-Energo MBC bikepark buduje zájmový spolek MBC Freeride team od roku 2006 a v roce 2008 se zde poprvé závodilo v horské disciplíně fourcross. Spolu s vývojem horské cyklistiky nabýval bikepark mnoho podob a proběhlo zde několik závodů pro dospělé a děti.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This