Bytový projekt „Resort Na Výsluní“ v Bakově nad Jizerou. Nejdostupnější cesta k bydlení

 Bytový projekt „Resort Na Výsluní“ v Bakově nad Jizerou. Nejdostupnější cesta k bydlení

Komerční sdělení

V Bakově nad Jizerou vzniká projekt „Resort Na Výsluní“, který nabídne až 236 bytů 1+kk – 4+kk. Hlavní předností projektu je finanční dostupnost, neboť se jedná o formu družstevního vlastnictví, kde zájemci stačí 30 % z ceny bytu. Klient nemusí řešit hypotéku, dokládat příjmy, ani ručit nemovitostí. Počátek výstavby 1. etapy se plánuje na 4. čtvrtletí roku 2024, kolaudace pak ve 3. čtvrtletí 2026. Prodej bytů již nyní zajišťuje Realitní kancelář DRINK Mladá Boleslav pan Tomáš Matějka tel.: 777 271 039, email: matejka@reality-drink.cz.

Celkový plánovaný počet bytů je 236

Domy jsou navrženy v souladu s nejnovějšími standardy a technologiemi tak, aby poskytovaly nejvyšší komfort. Jsou situovány v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností od škol přes obchody až po zdravotnická zařízení. Vše potřebné je v místě na dosah.

Residence Na Výsluní Bakov nad Jizerou - Realitní kancelář DRINK Mladá Boleslav
U bytů v přízemí se počítá se zahrádkami

Část bytů bude určena pro seniorské bydlení

Novostavby bytových domů jsou navrženy pro seniorské i rodinné bydlení. Dávají tak možnost vyřešit bydlení jak mladým rodinám s dětmi, tak i seniorům.

Byty pro seniory jsou uzpůsobeny zejména z hlediska bezbariérovosti a užitného komfortu. Pro tyto byty bude ve stanovách družstva ukotveno pravidlo, že alespoň jedna osoba bydlící v tomto bytě musí dosáhnout věku 50 let nebo být osobou se zdravotním postižením. V projektu se počítá se sociálními službami pro seniory, ordinací lékaře a dalšími komerčními službami.

Residence Na Výsluní Bakov nad Jizerou - Realitní kancelář DRINK Mladá Boleslav

Za projektem stojí skupina BHM a LOOS HOLDING s.r.o., kteří úspěšně zrealizovali projekt seniorského bydlení Senior Resort Štěpánka v Mladé Boleslavi. Prodej více než dvou set bytů v rámci tohoto bytového komplexu rovněž zajišťovala Realitní kancelář Drink.

Pro projekt Resort Na Výsluní v Bakově založili tyto společnosti firmu Resort Building 2 s.r.o., která provádí veškeré projektové práce, bude generálním zhotovitelem výstavby projektu a poskytne potřebné úvodní financování pro přípravu a realizaci projektu.

Residence Na Výsluní Bakov nad Jizerou - Realitní kancelář DRINK Mladá Boleslav

Družstevní vlastnictví

Před nastěhováním postupně v několika splátkách skládáte bytovému družstvu celkem 30 % ceny bytu. Na zbývající část ceny bytů zajišťuje společný úvěr družstvo, které díky objemu a garanci dosáhne na velmi výhodnou úrokovou sazbu a podmínky.

Po nastěhování do svého nového bytu se podílíte měsíčními splátkami na společném družstevnímu úvěru. Družstevní úvěr bývá zpravidla sjednán na 30 let – díky tomu získáváte přijatelnou výši měsíční splátky.

Díky této formě družstevního vlastnictví tak nemusíte řešit hypotéku, dokládat příjmy ani poskytovat zajištění.

Další otázky ohledně prodeje vám zodpoví pan Tomáš Matějka z Realitní kanceláře DRINK Mladá Boleslav

Prezentace portfolia bytů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This