Dopravní nehoda u Bezna si vyžádala několik zraněných

 Dopravní nehoda u Bezna si vyžádala několik zraněných

Foto: PČR

V úterý 20. dubna došlo dvacet minut po jednadvacáté hodině večer na silnici I/16 mezi obcemi Bezno a Mělnické Vtelno k dopravní nehodě tří vozidel.

Osmnáctiletý řidič osobního vozidla Audi A4, který vlastnil řidičský průkaz teprve tří měsíce, pravděpodobně přecenil své schopnosti, nezvládl řízení a při předjíždění dvou nákladních automobilů s návěsy se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Škoda Octavia a havaroval i do předjížděného nákladního vozidla.

Foto: PČR

Havárie se bohužel neobešla bez zranění osob, přičemž uvedený řidič osobního vozidla Audi A4 byl z místa transportován leteckou záchrannou službou do pražské nemocnice a jeho spolujezdkyně byla převezena zdravotnickou záchrannou službou také do pražského nemocničního zařízení. Řidiče druhého osobního automobilu převezli záchranáři do mladoboleslavské nemocnice.

Foto: PČR

Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému a komunikace byla po dobu odklízení následků dopravní nehody neprůjezdná. Provoz byl obnoven 21. dubna v půl druhé ráno. Přítomnost alkoholu u všech řidičů policisté vyloučili dechovou zkouškou. Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření mladoboleslavských dopravních policistů.


RK DRINK: Stodola s pozemkem uprostřed lesů na Valdštejnsku na prodej

RK DRINK Stodola na Valdštejnsku

2 Komentářů

  • Uz jen podle nalepky na kufru to byl nejaky debil. 3 mesice ridicak a uz si ridi A4 a neohrozene pomalu zabije lidi v protijedoucim aute. Super, tak doufam, ze uz nikd neusedne za volant

    • Já myslím ze je úplně jedno co má nalepenýho na kurfu, proste přecenil svoje predjizdeci schopnosti, a stalo se tohle, ale můžeme být rádi ze všichni zijou a budou zdraví !

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This