Klaudiánova nemocnice ošetřuje prostory dezinfekční mlhou

 Klaudiánova nemocnice ošetřuje prostory dezinfekční mlhou

Foto: mb-net.cz

Nad rámec každodenního běžného úklidu v Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi se v souvislosti s aktuální situací nyní ošetřují vnitřní prostory také dezinfekční mlhou.
Mlha účinně dezinfikuje plochy, které běžný úklid neobsáhne, jako například zdi.
Jedná se o desinfekční aerosol s virucidními účinky. Na povrchy a plochy ho aplikují zaměstnanci firmy Antra MWD Group, která nám v nemocnici dělá mimořádné úklidy,“ uvedla vedoucí úklidu Martina Pelcová.
Pozornost je při aplikaci věnována zejména prostorům, kde dochází k velkému pohybu osob, jako je například vrátnice, veřejné toalety, čekárna na urgentním příjmu pacientů, RTG oddělení, odběrové místo pro COVID-19, odběrová čekárna nebo zázemí nemocnice jako odpadová hala.

Klaudiánova nemocnice také informovala o postupném obnovování provozu. Více informací si můžete přečíst ZDE.

Klaudiánova nemocnice ošetřuje své prostory desinfekční mlhou. Ta je vhodným a efektivním doplňkem běžného každodenního úklidu, který s ohledem na současnou situaci probíhá v těchto týdnech častěji. „Jedná se o desinfekční aerosol s virucidními účinky. Na povrchy a plochy ho aplikují zaměstnanci firmy Antra MWD Group, která nám v nemocnici dělá mimořádné úklidy,“ dodává vedoucí úklidu Martina Pelcová. Desinfekční mlha se aplikuje na jednotlivých odděleních a ve veřejných prostorách nemocnice, kde dochází k velkému pohybu lidí. Jsou to například vrátnice, veřejné toalety, čekárna na urgentním příjmu pacientů, RTG oddělení, odběrové místo pro COVID-19, odběrová čekárna nebo zázemí nemocnice jako odpadová hala. Výhodou desinfekční mlhy je, že zasáhne i povrchy a plochy, kam se běžný úklid nedostane (například zdi).

Zveřejnil(a) Klaudiánova nemocnice, a.s. dne Úterý 21. dubna 2020

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This