Kočky byly pod kapotou, opilec skončil u maminky…

 Kočky byly pod kapotou, opilec skončil u maminky…

Neosvětlený cyklista s alkoholem. Foto MP MB

Ze svodky strážníků městské policie ze sobotního odpoledne a noci. Koťata mňoukala v autě pod kapotou. Jednoho opilce si musela převzít maminka a druhého strážníci kontrolovali kvůli neosvětlenému bicyklu…

Reklama

V 17,20 hodin oznámila telefonicky občanka, že u mateřské školky Sluníčko vlezlo kotě pod kapotu jednoho ze zaparkovaných osobních, mňouká tam a nevylézá ven. Hlídka na místě podle registrační značky zjistila majitelku vozidla, která bydlela v přilehlém panelovém domě. Hlídka jí o věci vyrozuměla. Ta následně otevřela kapotu vozidla, kde byly celkem čtyři kočky. Dvě utekly a dvě si vzala oznamovatelka do prozatímní péče.

V 20,25 hodin telefonické oznámení od občana, který uvedl, že v ulici Laurinova č. p. 1014 je v druhém patře na chodbě panelového domu spící muž, který v místě nemá bydliště, a tudíž se tam nachází neoprávněně. Hlídka na místě zjistila spícího podnapilého muže. Po probuzení, hlídce uvedl, že má problémy s přítelkyní. Muž doprovozen do vedlejšího vchodu, kde s ní má údajně bydlet. Ta doma nebyla. Vzhledem k podnapilosti muže se strážníci raději spojili telefonicky s maminkou muže, která se na místo dostavila a syna si převzala do své péče.

opilec v Laurinově ulici, foto MP

V 02,50 hodin zjistila hlídka při kontrolní činnosti v ulici U stadionu muže jedoucího na jízdním kole bez osvětlení. Hlídka muže zastavila, a po zjištění totožnosti vyzvala muže k orientační dechové zkoušce, jelikož z muže byl silně cítit alkohol. Muž s orientační dechovou zkouškou souhlasil. Bylo zjištěno 1,44 promile alkoholu v dechu. Cyklista byl následně za tento přestupek oznámen na Magistrát města Mladá Boleslav k dalšímu řešení.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This