Kriminalisté obvinili ženu z Mladoboleslavska z týrání zvířat a založení požáru

 Kriminalisté obvinili ženu z Mladoboleslavska z týrání zvířat a založení požáru

Foto: Ilustrační

Mladoboleslavští kriminalisté obvinili třiašedesátiletou ženu, která podle nich v Chotětově na Mladoboleslavsku zapálila balíky slámy. Policie uvedla, že žena také brutálním způsobem usmrtila tři kočky. Za poškození cizí věci a týrání zvířat hrozí obviněné až šestiletý trest. Na webu o tom dnes informovala policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Reklama

K požáru, při kterém shořelo 100 balíků slámy, vyjížděli hasiči a policisté do Chotětova v neděli. „Nedaleko místa požáru vypátrali podezřelou 63letou ženu. Právě ona měla podle policistů požár, při kterém shořelo 100 balíků slámy v hodnotě asi 80.000 korun, založit,“ uvedla mluvčí.

Kriminalisté v pondělí zahájili trestní stíhání a ženu obvinili z přečinu poškození cizí věci. „Seniorku navíc obvinili ze spáchání zločinu týrání zvířat. Kriminalistům se jejich důkladnou prací podařilo zjistit, že právě tato žena měla ve třech případech (v říjnu loňského roku a lednu roku letošního) v Chotětově surovým a trýznivým způsobem usmrtit tři kočky a části jejich těl poházet po okolí,“ uvedla mluvčí.

Zdroj: ČTK

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This