Městské koupaliště v Mladé Boleslavi je připraveno o víkendu otevřít

 Městské koupaliště v Mladé Boleslavi je připraveno o víkendu otevřít

Foto: saramb.cz

Městské koupaliště v Mladé Boleslavi je připravené otevřít již o víkendu 15. a 16. června, záleží na aktuálních meteorologických podmínkách. Městská společnost sportovní a rekreační areály o tom bude informovat na svém webu saramb.cz a facebookové stránce Koupaliště Mladá Boleslav. Dle aktuálních podmínek by pak bylo v druhé polovině června otevřeno i ve všedních dnech.

Reklama

Kromě obvyklých přípravných prací, které každoročně předcházejí otevření areálu, je novinkou pergola vybudovaná u stánku s občerstvením poblíž hlavního vstupu do areálu.

Foto: mb-net.cz

Otevírací doba a vstupné

Otevírací doba mladoboleslavského koupaliště bude 9.00 do 21.00 hodin. Dospělí zaplatí za celodenní vstupné 150 Kč při použití MB karty (170 Kč bez MB karty). 

Děti od 110 cm do 15 let, studenti do 26 let, držitelé Janského plakety a senioři nad 62 let zaplatí 90 Kč s MB kartou (110 Kč bez MB karty) a pro děti do 110 cm platí jednotné vstupné 30 Kč.

Odpolední vstupné platí v čase od 15.00 do 21.00 hodin a s MB kartou vyjde na 70 Kč (bez MB karty 90 Kč). Večerní vstupné platí v čase od 18.00 do 21.00 hodin a s MB kartou vyjde na 40 Kč (bez MB karty za 60 Kč). Senioři nad 70 let a držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma.

Novinkou je rodinné vstupné

Rodinné vstupné je možné uplatnit při nákupu celodenních či odpoledních vstupenek. Pro dva dospělé rodiče platí vstupné dle ceníku popsaného výše a každé dítě nad 110 cm zaplatí jednotnou částku 50 Kč. Například při vstupu dvou rodičů a dvou dětí tedy vyjde celodenní vstupné na 400 Kč s MB kartou a 440 Kč bez MB karty. Rodinné vstupné je omezené na maximálně čtyři děti.

Letní pláž na severním sídlišti

Letní pláž na severním sídlišti bude otevřená od 29. června, pokud počasí dovolí. Celodenní vstupné bude pro dospělého 70 Kč, dítě do 130 cm zaplatí 30 Kč a senioři nad 70 let mají vstup zdarma.

Další informace a kompletní ceník na webu saramb.cz

Zdroj: mb-net.cz

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This