Mistrovství ČR v Truck Trialu se letos uskuteční

 Mistrovství ČR v Truck Trialu se letos uskuteční

Foto: trucktrial.cz

I přes komplikace způsobené pandemií koronaviru, se v rámci Mistrovství ČR v Truck Trialu uskuteční čtyři soutěžní víkendy. Sezónu v roce 2020 zahájí soutěžní víkend v Kunštátu na Blanensku, který proběhne 8 . – 9. srpna. V říjnu se bude soutěžit také v nedalekých Milovicích.

Těšit se můžete na dovednosti řidičů nákladních vozidel jezdících v terénu. Na závodech uvidíte speciálně upravené vozy různých značek. Závodníci mají za úkol projet vyznačenou sekci bez dotyku označených branek a navíc v daném časovém rozmezí. Často jsou závodní vozy opravdu na hraně a ne zřídka dochází k jejich převrácení.

Na startu nové sezóny diváci uvidí mistry ČR z minulých ročníků, zkušené “trialisty”, ale i mnoho nováčků, kteří si stihli koupit již hotové auto, a nebo si postavili nové.

Mistrovství ČR v Truck Trialu se letos skládá ze čtyř soutěžních víkendů. Závodit se bude v Kunštátu na Blanensku (8. – 9. srpen), Jihlavě (29. – 30. srpna), Černuci u Slaného (12. – 13. září) a v Milovicích (10. – 11. října).

Další informace najdete ZDE.
FB – Truck Trial

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This