Mladoboleslavská policie obvinila kvůli prodeji drog dva muže

 Mladoboleslavská policie obvinila kvůli prodeji drog dva muže

Mladoboleslavští policisté obvinili dva muže za distribuci drog. Podle kriminalistů prodávali na různých místech na Mladoboleslavsku zejména pervitin. Hrozí jim za to pět, respektive deset let vězení, uvedla na webu policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Reklama

Mladší z obviněných ve věku 43 let prodával podle policie pervitin a konopí od roku 2020 do loňského prosince, kdy ho kriminalisté zadrželi. „Při domovní prohlídce bylo zajištěno několik sáčků a dóz s obsahem sušiny připomínající rostlinu konopí a sáček se sypkou krystalickou látkou,“ uvedla Schneeweissová. Muži hrozí až pět let vězení.

Druhý obviněný, jednašedesátiletý muž, od listopadu loňského roku do začátku dubna prodal pervitin stálým klientům nejméně ve stovce případů. „To vše i přesto, že jen o měsíc dříve, tedy v říjnu roku 2023, dostal podmínku za stejnou trestnou činnost,“ uvedla Schneeweissová. Hrozí mu až desetiletý trest.

Zdroj: ČTK

1 Komentář

  • Kdyby 50 pořád by to bylo málo. A my v panelácích s nimi musíme žít a trpět. Hromada návštěv, bordel, válejí se tu lidi, jehly , kondomy…. hrůza v MB.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This