Mladoboleslavské divadlo uvede premiéru muzikálu Miluji tě, ale…

 Mladoboleslavské divadlo uvede premiéru muzikálu Miluji tě, ale…

Foto: mdmb.cz

První letošní premiérou mladoboleslavského městského divadla bude muzikál Miluji tě, ale… Autorem scénáře a textů hudební komedie o partnerských vztazích je Joe DiPietro, hudbu složil Jimmy Roberts. Režie mladoboleslavské inscenace se ujal Mikoláš Tyc, který pro divadlo naposledy režíroval v roce 2016. Na velké divadelní scéně bude mít muzikál premiéru v pátek, informovala za divadlo Denisa Kábrtová.

Reklama

Muzikál je vtipnou sondou do partnerských vztahů v různých fázích života. Divákům pomůže s nadsázkou odpovědět na řadu otázek, které s nimi souvisí. „Jsou muži opravdu z Marsu a ženy z Venuše? Je najít toho pravého stejně náročné jako najít tu pravou? Kolik těch pravých může člověk za život potkat?“ uvedlo divadlo na webu.

Hudební revue měla premiéru v roce 1996 v newyorském Westside Theatre, odehrálo se přes 5000 repríz. „Titul, který má v originále podstatně obsáhlejší název I love you, you´re perfect, now change, se stal nejdéle hraným muzikálem americké off-broadwayské produkce,“ uvedla Kábrtová. Česká premiéra se uskutečnila v roce 2003.

V doprovodu živé hudby se na pódiu vystřídají Veronika Bajerová, Hana Marie Maroušková, Radim Madeja a Petr Mikeska. Čtveřice herců postupně ztvární téměř 60 postav. Dramaturgii má na starosti Kateřina Suchanová, choreografii Linda Stránská a hudbu Zdeněk Dočekal.

Městské divadlo v Mladé Boleslavi letos do června chystá pro diváky ještě tři další inscenace.

Program divadla

Zdroj: ČTK

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This