Muž v Mladé Boleslavi ukradl psa a později ho přišel vrátit

 Muž v Mladé Boleslavi ukradl psa a později ho přišel vrátit

Mladoboleslavští policisté vyjížděli v úterý k oznámené krádeži psa rasy jorkšírský teriér, který měl být majitelům odcizen před obchodním domem v Mladé Boleslavi. Zloděj přišel o dvě hodiny později sám psa vrátit.

Reklama

Hlídka policistů na místě prověřila kamerové záznamy, které krádež skutečně potvrdily. Psa ukradl muž v modrých kalhotách a světlé bundě, zatímco majitelé nakupovali v obchodě.

„Zvláštní na celé události bylo to, že asi o 2 hodiny později se ten samý muž, který byl vidět na kamerových záznamech, se do obchodu vrátil i se psem. Psa přivedl a chtěl ho zde zanechat, ostraha prodejny po muži požadovala vysvětlení celé události, načež se muž „vymluvil“ že nerozumí a neumí česky a z místa utekl,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová. Policisté psa následně odvezli na policejní služebnu, kde na něj čekali jeho majitelé.

Celou událostí se mladoboleslavští policisté zabývají i nadále a zjišťují totožnost muže, který psa z místa odnesl a rádi by si k celé události vyslechli i jeho.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This