Muže v Mladé Boleslavi chytili při krádeži v supermarketu. Putoval rovnou do vězení

 Muže v Mladé Boleslavi chytili při krádeži v supermarketu. Putoval rovnou do vězení

Nenapravitelného zloděje zadrželi mladoboleslavští policisté v posledních několika dnech hned dvakrát. V obou případech kradl v supermarketech v Mladé Boleslavi. Po posledním pokusu putoval po zkráceném řízení rovnou do vězení na 6 měsíců.

Reklama

Nejprve vyjížděli mladoboleslavští policisté 29. ledna k oznámené krádeži v supermarketu v ulici Jičínská. Jednatřicetiletý muž z regálu odcizil batoh a do něj si postupně přidal 40 tabulek čokolády. Aniž by zboží zaplatil, prošel přes pokladní zónu, kde ho ale zadržela ostraha prodejny. Policisté muže převezli na policejní služebnu, kde mu sdělili podezření z přečinu krádeže.

Jen o dva dny později ale muž kradl znovu, tentokrát v supermarketu v Havlíčkově ulici v Mladé Boleslavi. Odtud odešel opět bez zaplacení. Tentokrát si místo cukrovinek přivlastnil mleté maso, kávu, deodoranty a sprchový gel. Muž byl navíc v minulosti opakovaně odsouzen za majetkovou trestnou činnost.

Mladoboleslavští policisté muže zadrželi, sdělili mu podezření ze spáchání přečinu krádeže a celou věc zpracovali ve zkráceném přípravném řízení. Podezřelý do 48 hodin stanul před soudem, kde padl i trest. Jednatřicetiletý muž byl odsouzen rozsudkem Okresního soudu v Mladé Boleslavi k trestu odnětí svobody na dobu trvání 6 měsíců. Do výkonu trestu byl převezen okamžitě po vynesení rozsudku.

Zdroj: Policie ČR

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This