Nenapravitelná zlodějka kradla téměř vše, trest padl velmi rychle

 Nenapravitelná zlodějka kradla téměř vše, trest padl velmi rychle

Ilustrační foto MLADÁBOLESLAV.cz

Policistům z Obvodního oddělení Mladá Boleslav se podařilo, již po druhé, sdělit podezření z krádeže 36leté ženě z Mladé Boleslavi. Ta pravidelně kradla v různých obchodech na Mladoboleslavsku. Již v předchozích měsících policisté ženě ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z krádeže, nicméně ani to ženu nezastavilo a kradla dál.

Reklama

Policistům se důkladnou prací podařilo zjistit a zaevidovat dalších 46 skutků, které má tato žena na svědomí. Jednalo se o drobnější krádeže, někdy ve výši desítek až stovek korun, jindy ve výši několik tisíc korun. Jednotlivé skutky ale nikdy najednou nepřesáhly hranici 10 tisíc korun (trestný čin krádeže), nicméně kompletním zadokumentováním a množstvím skutků se výše celkové škody ženě nasčítala a tuto hranici přesáhla.

Žena kradla téměř vše… někdy zavítala do drogerie, kde si bez zaplacení odnesla šampony na vlasy, krémy, sprchové gely a podobné drogistické zboží, jindy zase navštívila prodejnu s potravinami, odkud odešla s několika sušenkami, jindy zase s kusem masa nebo uzeninami.

„Policistům se důslednou prací podařilo ženě sdělit podezření za pokračující přečin krádeže. Následně byla do 48 hodin postavena před soud, u kterého padl rozsudek a ženě byl uložen trest ve výši 16 měsíců odnětí svobody ve vězení, kam jí policisté ihned po skončení soudu eskortovali.“ dodala mluvčí policie Barbora Schneeweissová.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This