Občanské poradenství: Konflikty ve vztazích mají řešení. Pomoci může psychoterapeut

 Občanské poradenství: Konflikty ve vztazích mají řešení. Pomoci může psychoterapeut

Projekt neziskové organizace Respondeo – Jak na konflikty ve vztazích, pomáhá již třetím rokem tam, kde se nedaří zvládat konfliktní chování. Bezplatné a diskrétní psychologické poradenství je možné využít v partnerských vztazích, při výchově dětí či v soužití s rodiči. Respondeo uvádí jako příklad příběh pana Filipa.

Filip dostal kontakt na terapii v rámci projektu Jak na konflikty ve vztazích od manželky, která je klientkou Intervenčního centra Respondeo. Rozhodnutí do terapie vstoupit padlo před několika měsíci, kdy po konfliktu s manželkou odešel na čas ke svým rodičům a následně na podnikovou ubytovnu. „Stěžejní motivací podstoupit terapii byl zprvu návrat k manželce a dceři, ale postupně během terapie vyvstalo mnoho přidružených témat – například Filipův hodnotový žebříček nebo vztah k alkoholu. Díky terapii nyní Filip nahlíží na svou situaci i jiným úhlem pohledu než před začátkem terapie,“ vysvětluje psychoterapeut projektu Mgr. Lukáš Verner a pokračuje: „V současné době probíhají pokusy o obnovení komunikace s manželkou, jejichž cílem je nastavení pravidel kontaktu s dcerou a vzájemného předávání informací.“

Psychoterapie v rámci projektu Jak na konflikty ve vztazích, která může být individuální, ale i párová je bezplatná. Psychoterapeutická setkání probíhají v Nymburce, Mladé Boleslavi, Kolíně a Mělníku.

Kontakt pro domluvení termínu: 725 554 828 (po-čt: 8-15 hodin)
Projekt je podpořen z programu Ministerstva vnitra.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This