OHK MB připravila pro studenty v Mladé Boleslavi podnikatelský workshop

 OHK MB připravila pro studenty v Mladé Boleslavi podnikatelský workshop

Okresní hospodářská komora Mladá Boleslav nabídla středním školám a učilištím z Mladé Boleslavi a okolí workshop na téma Start up – podnikání pro studenty končících ročníků zdarma. Zaměřuje se tak na budoucí podnikatele. 

Hlavním cílem je ukázat studentům, o čem je business a co vše podnikání obnáší. Mimo jiné se workshop zaměřuje na zlepšení komunikace a vyjadřování, vytvoření business plánu, schopnost řešení překážek a dosažení výsledků. 

Studenti si mohli ve skupinách vyzkoušet vytvořit vlastní podnikání a následně s ním pracovat. Během října 2021 proběhl workshop pro studenty Obchodní akademie, který sklidil velký úspěch a pozitivní reakce nejen od studentů.

Workshopem je provázel zkušený lektor a kouč Ing. Petr Horák, zakladatel Akvizio, platformy pro obchodní růst firem. Workshopy na toto téma budou i nadále probíhat na již přihlášených středních školách a učilištích. Pro velký zájem má Okresní hospodářská komora MB v plánu s tímto projektem pokračovat i v budoucnu, kdy by studentům, kteří mají zájem a uvažují o podnikání, chtěla nabídnout podporu v začátcích.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This