Olympia MB pořádá Grilmánii s vítězem MasterChefa Romanem Stašou

 Olympia MB pořádá Grilmánii s vítězem MasterChefa Romanem Stašou

Na parkovišti obchodního centra Olympia MB se tuto sobotu 20. května koná Grilmánie. Akcí vás bude provázet MasterChef Roman Staša se svojí live cooking show, který představí jedinečné recepty přímo na grilu. Dále se můžete těšit na prezentaci grilů Dellinger, soutěž o gril a kuchyňské nože, street food přímo z food trucku nebo ochutnávku vína.

Reklama

Můžete také otestovat a zakoupit kuchyňské nože ze Solingenu a Japonska. Naučíte se, jak správně krájet a dozvíte se, jak své kuchyňské nože přimět k tomu, aby byly ostré a vy jste si mohli užít radost z krájení. A protože základem grilování je gril, budete mít možnost vyzkoušet a prohlédnout si grily litinové, cestovní, gril s ocelovou deskou a zároveň vám odborníci zodpoví veškeré vaše dotazy. O jeden skvělý gril se bude také soutěžit přímo na místě.

A co by to bylo za grilmánii bez pořádného jídla? Ochutnat budete moci místní specialitu Samose Burger jako kráva, také americký street food přímo z food trucku, nebo asijské a mexické speciality z Mutant food trucku. Pro nejmenší je připravený široký výběr zmrzliny a skákací hrad.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This