PokéTour Mladá Boleslav: Objevte fascinující svět Pokémonů v Bondy Centru

 PokéTour Mladá Boleslav: Objevte fascinující svět Pokémonů v Bondy Centru

V sobotu 9. září od 10:00 do 18:00 hodin připravilo Bondy Centrum pro své návštěvníky den plný Pokémonů. Fanoušci si mohou rozšířit svoji sbírku karet, naučit se a zahrát si karetní hru Pokémon TCG nebo si užít Pokémon soutěže.

„Svět Pokémonů se zrodil v Japonsku a u Čechů slaví úspěch už neskutečných 23 let. Karty, aplikace, filmy, 3D postavičky, knihy… To všechno patří do světa, který má jasná pravidla, nekonečnou fantazii a obrovskou fanouškovskou základnu. Jsme proto velmi rádi, že slavnou PokéTour můžeme přivítat u nás v Bondy Centru,“ říká Simona Killarová marketingová manažerka z Bondy Centra Mladá Boleslav.

Co všechno na PokéTour návštěvníci zažijí?

Výuka Pokémon TCG

Začátečníci se naučí pod vedením trenéra základy karetní hry Pokémon TCG a můžou si zahrát svůj první zápas. Každý hráč dostane předpřipravený balíček, takže není potřeba mít vlastní.

Konzultace s expertem na falešné karty a sběratelství

Expert vysvětlí sběratelům, jak poznat falešnou kartu od pravé, a popovídá si s nimi o sbírání Pokémon kartiček. Kdo si přinese vlastní album, může si od experta nechat zkontrolovat pravost svých karet.

Bingo

Během dne se hraje oblíbené bingo. Hraje se téměř jako normální bingo, ale čísla vyvoláváme podle toho, který pokémon se pod daným číslem skrývá v pokédexu.

Kvíz

Návštěvníci mají možnost si kdykoliv během dne vyplnit kvíz, který zahrnuje otázky o kartách, sběratelství, karetní hře, seriálu, Pokémon GO a o všem, co se týká Pokémonů. Ze správných odpovědí losujeme vítěze.

Burza karet

Burza je určena sběratelům, kteří chtějí vyměňovat, nakupovat nebo prodávat kartičky z vlastní sbírky. Někteří prodejci na burze dokonce nabízejí originální vlastnoručně vyrobené produkty s motivem Pokémonů.

Vyvrcholením PokéTour je vyhlášení tomboly. Hraje se o balíčky, boxy, plyšáky atd. Hlavní cena je vždy některý z dražších lepších boxů. Děti si mohou celý den hrát s omalovánkami v dětském koutku nebo zkouknout pár epizod seriálu Pokémon a zasoutěžit si o balíčky.

Bondy Centrum Mladá Boleslav

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This