Policie hledá svědky krádeže litých kol u autosalonu v Mladé Boleslavi

 Policie hledá svědky krádeže litých kol u autosalonu v Mladé Boleslavi

Foto: Ilustrační

Mladoboleslavští policisté pátrají po pachateli, pravděpodobně spíše po několika pachatelích krádeže v ulici Pražská v Mladé Boleslavi.

V době od 18:15 hodin dne 2. prosince do 06:30 hodin dne 3. prosince v ulici Pražská 169 na parkovišti před autosalonem ke krádeži celkem tří sad kol, tedy celkem 12 kusů litých kol včetně pneumatik z 3 osobních vozidel – Hyundai Tucson, Hyundai Tucson a Hyundai Santa Fe.

Všechna tato kola byla v celkové hodnotě 300 tisíc korun. U vozidla Santa Fe došlo ještě k poškození zadního nárazníku, okrasné lišty a 4 kusů brzdových kotoučů, to vše v celkové výši škody 50 tisíc korun. Celková způsobená škoda se tedy vyšplhala na 350 tisíc korun a to jak na odcizených kolech, ale i na poškození jednoho z vozidel.

Vzhledem k tomu, že si pachatelé na místo dovezli dřevěné špalky, kterými auta vypodložili a i vzhledem k tomu, že se jednalo o kola větších rozměrů R19 je zřejmé, že pachatelé na místo museli dojet větším autem, pravděpodobně dodávkou, aby se jim všechna kola do vozidla vešla.

Policisté nyní žádají veřejnost o pomoc s pátráním po pachatelích. Prosíme i kolemjedoucí řidiče, kteří se ve výše zmíněné době pohybovali kolem místa události a mají palubní kamery, aby tyto záznamy poskytli policistům. Dále žádáme všechny ostatní osoby, které se v místě pohybovaly a mají jakékoliv  poznatky k události, aby je oznámili policistům na linku 158 nebo přímo mladoboleslavským policistům na tel. číslo 974 877 702. Za pomoc s pátráním a jakékoliv informace, které by vedly k dopadení pachatelů děkujeme,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This