Aktualizováno: Policie pátrá po pohřešovaném muži z Mladoboleslavska

 Aktualizováno: Policie pátrá po pohřešovaném muži z Mladoboleslavska

Zdroj: PČR

AKTUALIZOVÁNO (26.3., 13:40):

V souvislosti s pátráním po padesátiletém nevidomém muži, který je pohřešován od 11. března 2023, policie zjistila, že se měl tento muž v tento den pohybovat v Mladé Boleslavi v ulici Nádražní.

Hledáme proto možné svědky, ale i případné řidiče, kteří mají ve vozidle palubní kamery, a kteří se 11. března 2023, v době mezi 18. a 19. hodinou pohybovali v ulici Nádražní v Mladé Boleslavi a nevidomého muže pohybujícího se se slepeckou holí viděli, aby své informace sdělili policistům. Poznatky je možné předat nejen prostřednictvím linky 158, ale k dispozici je i mobilní telefon: +420 606 020 629,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.


Policisté z Mladé Boleslavi vyhlásili pátrání po padesátiletém muži z Mladoboleslavska. Naposledy byl viděn v sobotu 11. března na ubytovně v Čejetičkách, poté odešel neznámo kam. Pohřešovaný vidí pouze obrysy a pohybuje se se slepeckou holí.

Reklama

Oznámení o jeho pohřešování policisté dostali v pondělí 13. března v odpoledních hodinách, od té doby po něm vyhlásili pátrání a do pátrací akce se zapojilo několik desítek policistů, strážníků městské policie a ke spolupráci byla přizvána i Letecká služba a potápěči. Policie nevylučuje ani možnost, že mohl odcestovat vlakem.

Vzhledem k tomu, že se muž několik dní nevrátil na ubytovnu a nepodal o sobě žádné informace, je zde i důvodná obava o jeho zdraví a život. Pohřešovaný je asi 175-180 cm vysoký, hubené postavy, má středně dlouhé neupravené vlasy a vousy. „Pokud pohřešovaného Jaroslava Goroĺa uvidíte, ozvěte se prosím policistům na linku 158 nebo přímo policistům v Mladé Boleslavi na tel. číslo 735 784 053. Za pomoc s pátráním předem děkujeme,“ uvedla Barbora Schneeweissová

Databáze pátrání po osobách

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This