Policisté během hodiny dopadli muže, který v Mladé Boleslavi přepadl trafiku

 Policisté během hodiny dopadli muže, který v Mladé Boleslavi přepadl trafiku

Skvělou a rychlou práci při objasnění loupeže odvedli mladoboleslavští policisté. Během hodiny zadrželi muže, který přepadl jednu z trafik v Mladé Boleslavi, odkud si odnesl hotovost ve výši několika tisíc korun.

Reklama

K přepadení došlo ve středu 10. dubna, po 5. hodině ranní. K prodejnímu pultu přistoupil v té době neznámý muž s rukou v kapse, tak aby to působilo, že v kapse může ukrývat zbraň. Po prodavačce požadoval vydání peněz a cigaret a zdůrazňoval, že když mu prodavačka uvedené dá, nic se jí nestane. Prodavačka z obavy o svůj život a zdraví vydala několika tisícovou hotovost, cigarety a muž pak z prodejny odešel.

Zhruba jen o tři hodiny dříve, měl ten samý muž okrást jiného muže o mobilní telefon a peněženku.

Po přijetí oznámení o loupeži začali policisté po podezřelém okamžitě pátrat a velmi brzy, během jedné hodiny, se jim to podařilo. Podezřelého vypátrali a zadrželi v Mladé Boleslavi a odvezli ho na policejní služebnu.

Ještě týž den kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřiatřicetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádeže a zvlášť závažného zločinu loupeže. V případě prokázání viny a odsouzení mu hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.

Zdroj: Policie ČR

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This