Při střetu s autem utrpěl cyklista v Mladé Boleslavi vážná zranění. Policie hledá svědky

 Při střetu s autem utrpěl cyklista v Mladé Boleslavi vážná zranění. Policie hledá svědky

Foto: ilustrační / canva.com

Mladoboleslavští dopravní policisté šetří dopravní nehodu cyklisty a osobního vozidla Škoda Fabia, ke které došlo 9. února v 21:30 hodin na křižovatce ulic Pražská a Regnerova. Cyklista při nehodě utrpěl vážná poranění. Policisté nyní hledají svědky nehody.

Reklama

Třiačtyřicetiletý cyklista jel ve směru od Mladé Boleslavi na Bezděčín, osobní vozidlo Škoda Fabia stříbrné barvy, které řídila čtyřicetiletá žena, jelo po ulici Regnerova ve směru k Pražské ulici. Na křižovatce pak došlo ke střetu, kdy podle dosavadního šetření policistů vyplývá, že řidička pravděpodobně nedala přednost cyklistovi, který jel po hlavní silnici.

Cyklista je v současné době stále hospitalizován v nemocnici a průběh nehody si zcela nepamatuje.

Policisté by potřebovali vyslechnout i další svědky, kteří mohli dopravní nehodu vidět nebo místem projíždět. V době dopravní nehody měla dle sdělení oznamovatele místem projíždět dodávka a na nedaleké zastávce MHD se měly nacházet další osoby.

Pokud máte jakékoliv informace, které by pomohly s objasněním průběhu dopravní nehody, ozvěte se prosím mladoboleslavským dopravním policistům na tel. číslo 974 877 650 nebo emailem na mb.di@pcr.cz. Za jakékoliv důležité informace předem děkujeme,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This