Restaurace se sálem v Ledcích na Mladoboleslavsku hledá nového provozovatele

 Restaurace se sálem v Ledcích na Mladoboleslavsku hledá nového provozovatele

Obec Ledce na Mladoboleslavsku pronajme od 1. června 2023 místní restauraci s kulturním domem za účelem provozování hostinských služeb a pořádání společenských a kulturních akcí. Restaurace je hojně využívána jak v letních, tak i v zimních měsících. Nedávno prošla budova rozsáhlou rekonstrukcí. Součástí prostor k pronájmu je také nově zařízený byt o velikosti 1+kk, který může nájemce užívat.

Restaurace prošla v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí, která zahrnovala venkovní zateplení celého objektu, včetně nové fasády, modernizací vytápění – pořízení kotle s automatickým zásobníkem na několik dní, modernizaci kuchyně. V objektu také nově vznikla bytová jednotka o velikosti 1+kk.

Během letní sezony je restaurace navštěvována cyklisty a turisty díky svému umístění v těsné blízkosti lesa na cyklo-turistické trase. Pro letní období je k dispozici rozsáhlá terasa s venkovním nábytkem v zadní části budovy nebo prostory k sezení před budovou.

V zimních měsících se restaurace a také oba sály (malý s kapacitou cca 80 lidí, velký s kapacitou 350 lidí) hojně využívají jak ke kulturním akcím pořádaným nejen místními spolky, jako jsou plesy, zábavy, koncerty, diskotéky, výtvarné kroužky, mariášové turnaje, myslivecké hony, tak i ke sportovním akcím jako jsou lekce tance, cvičení, florbal, badmintonové turnaje nebo badminton jako takový, který je v Ledcích velmi oblíbeným sportem. Díky kompletní divadelní technice, kterou disponuje velký sál, je také využíván pro divadelní představení místního divadelního spolku Osvětová beseda Ledce.

Obec Ledce se nachází v oblasti Svatojířského lesa, což je turisty a cyklisty velmi navštěvovaná oblast. Okolí nabízí také velké množství rybníků v přilehlých lesích nebo v oblasti bývalé pískovny. V samotné obci najdete školku, poštu, obchod, pekárnu, lahůdkářství, fotbalové hřiště nebo přírodní divadlo. Působí zde mnoho spolků jako jsou fotbalový klub, sbor dobrovolných hasičů, Mopeďáci z Ledec, Osvětová beseda Ledce, myslivci. Obec Ledce má 360 obyvatel a mimo jiné je to také oblíbená chatařská oblast.

Kombinace všech výše zmíněných aspektů zaručuje využívání prostor restaurace i kulturního domu po celý rok.

Výše nájemného je stanovena na 500 Kč/měsíc + úhrada energií.

V případě zájmu zašlete písemnou žádost na Obecní úřad v Ledcích do 30. dubna 2023 a to buď formou emailu na urad@obecledce.cz, popř. starosta@obecledce.cz nebo písemně na adresu: Obecní úřad Ledce, Ledce čp.120, PSČ 294 47. Podrobnější informace můžete obdržet při osobní schůzce na Obecním úřadě nebo telefonicky na tel. 326 380 128, popř. u starosty obce na tel. 702 135 099.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This