Silnice mezi Kosmonosy a Debří má letos projít rekonstrukcí

 Silnice mezi Kosmonosy a Debří má letos projít rekonstrukcí

Foto: Google Maps

V letošním třetím čtvrtletí by měla začít rekonstrukce silnice spojující Kosmonosy a městskou část Mladé Boleslavi Debř.

Začátek opravy komunikace začíná napojením na okružní křižovatce silnice I/38 s Josefodolskou ulicí. Opravovaný úsek sahá až k napojení na okružní křižovatku ulic Průmyslová, třídy Václava Klementa a Boleslavská. Opravovaný úsek se zřejmě rozdělí do tří hlavních etap z důvodu co nejmenšího omezení dopravy tak, aby šlo pracovat za provozu.

Stavbaři při rekonstrukci odfrézují současný povrch vozovky a udělají nový asfalt, úpravou projdou nezpevněné krajnice a odvodňovací žlaby.

Oprava by měla stát téměř 34 milionů korun. Ve výběrovém řízení se přihlásilo šest firem, odhady počítaly s cenou přesahující 55 milionů. Práce by měly trvat zhruba tři měsíce, informoval včera za tým komunikace Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Martin Buček.

Nyní se hodnotí všechny došlé nabídky z hlediska splnění podmínek daných zadávací dokumentací a z hlediska jejich výhodnosti dle stanovených hodnotících kritérií,“ uvedl Buček. Opravovat by se měla silnice o délce zhruba dvou kilometrů.

Zdroj: ČTK

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This