Škoda Auto Vysoká škola zve na červnové Dny otevřených dveří

 Škoda Auto Vysoká škola zve na červnové Dny otevřených dveří

Foto: ŠAVŠ

Škoda Auto Vysoká škola zve Dny otevřených dveří, které se konají 11. června v Mladé Boleslavi a 12. června v Praze od 13:00 do 15:00 hodin. Další cestou, jak získat více informací o studiu na ŠAVŠ je on-line Den otevřených dvěří, který škola pořádá 5. června na svém Instagramu.

Přijďte za námi na naše Dny otevřených dveří do Mladé Boleslavi a Prahy dozvíte se komplexní informace o jednotlivých specializacích, studijních a motivačních programech, které Škoda Auto Vysoká škola nabízí. Na DOD získáte také podrobné informace o všech benefitech a potkáte se se současnými studenty!

A co na Vás v programu, který bude zahájen ve 13:00 hodin prezentací, čeká? Kromě prezentace o možnostech studia, nebudou chybět přednášky vedené akademiky, v rámci prohlídky se seznámíte s prostory školy a ve studentské kavárně vám současní studenti odpoví na vše, co vás zajímá.

V Mladé Boleslavi budou pro zájemce o studium technicky zaměřených studijních programů Průmyslový management, Podniková ekonomika a manažerská informatika a Logistika a management kvality přednášky probíhat ve Vzdělávacím technickém centru Na Hejdovce kde bude součástí také prohlídka nadstandardně vybavených laboratoří simulujících reálný provoz průmyslového podniku.

Těšíme se na Vás v Mladé Boleslavi a Prahy od 13:00 do 15:00 hodin. Více informací a podrobný program naleznete ZDE.

Škoda Auto Vysoká škola

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This