Stavbaři opraví část silnice a kruhové objezdy na Průmyslové ulici v Kosmonosech

 Stavbaři opraví část silnice a kruhové objezdy na Průmyslové ulici v Kosmonosech

Ilustrační. Průmyslová ulice, Kosmonosy / Zdroj: googlemaps

Stavbaři začnou v sobotu s opravami silnice I/38 v Kosmonosech. Opraví část Průmyslové ulice a dva kruhové objezdy, například objezd napojující areál Škoda Auto a průmyslovou část. Stavební práce, které vyjdou na více než 25 milionů korun bez DPH, provede společnost Colas CZ, hotové by měly být zhruba v polovině září.

Reklama – Rezidence Celno, Mladá Boleslav

Asfalt na silnici není podle Bučka na některých místech dost silný, dělají se trhliny a vyjeté koleje. „Provedeme výměnu krytu v celkové tloušťce 120 mm. Po odfrézování bude provedena kontrola povrchu a určena místa pro lokální opravu nebo případné sanace,“ uvedl Martin Buček z týmu komunikace Ředitelství silnic a dálnic.

Stavbaři přestaví kruhový objezd Pod Loretou na takzvanou turbo-okružní křižovatku se dvěma pruhy, které oddělí podélné prahy, přibudou na ni ochranné ostrůvky pro chodce.

Opravy provedou stavbaři za provozu s částečným omezením pro řidiče. „Provoz v pracovním úseku bude převeden do druhého pásu s vedením dopravy v režimu 1+1. Okružní křižovatky budou omezovány postupně v návaznosti na práce v jízdních pásech,“ uvedl Buček.

Zdroj: ČTK

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This