Strážníci i policisté v Mladé Boleslavi pátrali po pohřešované šestileté holčičce

 Strážníci i policisté v Mladé Boleslavi pátrali po pohřešované šestileté holčičce

Foto: Městská policie MB

Strážníci v Mladé Boleslavi dnes ve 13:47 přijali oznámení od otce, který nahlásil pohřešování šestileté dcery. Do pátrání se zapojili strážníci, policisté a nakonec i ostraha OC Bondy, kde byla holčička následně v pořádku nalezena.

Reklama

Při koordinaci pátrání s Policií ČR strážníci zjistili poslední místo, kde byla pohřešovaná holčička spatřena, konkrétně na autobusové zastávce Pod nemocnicí.

Operační důstojník městské policie vyslal do oblasti všechny hlídky strážníků a to i smíšené hlídky, kde spolupracují strážníci s pracovníky BA SSI group. „Právě společnou hlídku pracovníka BA SSI group a strážníka MP napadlo předat požadavek k pátrání pracovníkům ostrahy v OC Bondy se žádostí o další součinnost,“ uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Ostraha OC Bondy následně nalezla hledanou šestiletou holčičku v jednom z obchodů centra. „Tuto informaci předali pracovníci ostrahy strážníkům, kteří ihned informovali PČR, která měla otce holčičky ve svém vozidle a prováděla pátrání. Tak se dobrá zpráva ve 14,11 hodin dostala k tatínkovi a vše dobře dopadlo,“ dodal Kypta.

Zdroj: Městská policie MB

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This