Strážníci řešili znečištění komunikace od betonové směsi

 Strážníci řešili znečištění komunikace od betonové směsi

Původce znečištění komunikace od betonové směsi v Dukelské ulici odhalil kamerový systém města. Znečištěnou komunikaci následně viník uklidil.

Reklama

Dnes před desátou hodinou zjistila hlídka strážníků městské policie při kontrolní činnosti v ulici Dukelská znečištěnou komunikaci od betonové směsi.

Strážníci provedli místní šetření a zjistili, že znečištění pochází z jednoho z vozidel „mixu“, které odváží beton z přilehlé firmy zabývající se mícháním betonových směsí.

Hlídka strážníků poté vyrozuměla provozovatele betonárky o způsobeném znečištění s výzvou k okamžitému uklizení komunikace. Mezitím operátor městského kamerového dohlížecího systému zjistil původce znečištění, kdy se jednalo opravdu o vozidlo „mixu“.

„Strážníkům se podařilo podle záznamu z MKDS zjistit i řidiče, který znečištění způsobil. Následně tento řidič znečištěnou komunikaci řádně pod dohledem strážníků uklidil. Operační důstojník MP dále vyrozuměl správu komunikací tak, aby si jejich pracovník místo zkontroloval, zda je řádně uklizeno.“ dodal velitel strážníků Tomáš Kypta.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This