Strážníci v Mladé Boleslavi řešili napadení i pokus o krádež

 Strážníci v Mladé Boleslavi řešili napadení i pokus o krádež

Foto: Městská policie MB

Mladoboleslavští strážníci řešili ve čtvrtek napadení pracovníka obsluhy sběrného dvora i pokus o krádež v ulici Nádražní. Ve středu se zase opilý muž pokusil napadnout lékaře záchranné služby.

Ve čtvrtek se na městskou policii obrátila žena z ulice Nádražní s tím, že do jednoho z uzavřených objektů ČD se pokouší vniknout cizí osoby s velkými nůžkami na drát. Hlídka na místě zjistila muže a ženu, kteří hlídce uvedli, že do objektu se vloupat nechtěli, ale chtěli pouze odcizit okapy a hromosvod. Oba pachatelé byli na místě předáni přivolané hlídce PČR, která si je převzala k provedení dalších úkonů,“ uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Foto: Městská policie MB

Před 14. hodinou pak oznámil pracovník obsluhy sběrného dvora v ulici Štyrsova, že byl napaden dvěma muži, kteří se snažili odcizit použitou elektroniku. „Hlídka strážníků na místě zajistila jim známého bezdomovce i s parťákem, které následně předala hlídce PČR k provedení dalších úkonů,“ uvedl Kypta.

Foto: Městská policie MB

Ve středu po 21. hodině vyjížděli strážníci také ke Křižíkovým schodům, kde měl podle oznámení ležet na zemi chrčící muž. Na místo byla přivolána zároveň i záchranná služba. „Hlídka na schodech zjistila silně podnapilého muže (pomočený, neschopný komunikace ani chůze). Při příjezdu RZS začal být muž agresivní (kopy se snažil napadnout lékaře), proto byl za použití donucovacích prostředků znehybněn a následně mu byla přiložena pouta. Dále byl muž za asistence strážníka sanitkou převezen do nemocnice na interní oddělení, kde lékař rozhodl o jeho umístění na záchytnou stanici. V čase 22,00 hodin byl muž na záchytnou stanici předán,“ dodal Kypta.

Foto: Městská policie MB

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This