V Mladé Boleslavi se můžete zdarma připojit k síti Wi-Fi MB

 V Mladé Boleslavi se můžete zdarma připojit k síti Wi-Fi MB

Wi-Fi MB je městská síť připojující obyvatele a návštěvníky Mladé Boleslavi k bezplatnému internetu. Cílem projektu je pokrýt co nejvíce lokalit, šetřit uživatelům mobilní data a zajistit kvalitní připojení na veřejných místech. Zároveň povznést Mladou Boleslav na úroveň vyspělých evropských měst. 

Aktuálně se můžete připojit až na 420 přístupových bodech, mezi které patří např. okolí klubu FK Mladá Boleslav, obchodní centra Bondy a Olympia nebo park Výstaviště. Síť se každý měsíc rozšiřuje o nové lokality. Navíc jednotlivé lokality nabízejí rychlost až 1000 Mb/s. 

Jak se připojit?

K síti se připojíte snadno. Stačí když si v nastavení telefonu zapnete Wi-Fi, vyhledáte si síť Wi-Fi MB a zvolíte ji. Následně vám naběhne portál s informacemi, který vás připojí k internetu.

Druhou cestou k připojení k síti jsou QR kódy. Po Mladé Boleslavi naleznete vyvěšené bannery s logem Wi-Fi MB obsahujícími QR kód. Na ten namíříte fotoaparátem, na displeji potvrdíte výzvu k připojení, otevře se vám internetovým prohlížeč a bude následovat portál z předchozího postupu. 

Více informací o síti naleznete na webové stránce Wi-Fi MB nebo na Facebooku či Instagramu, kde vždy naleznete aktuální informace z dění v síti.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This