V Mladé Boleslavi vzniklo nové pracoviště zbraní

 V Mladé Boleslavi vzniklo nové pracoviště zbraní

Foto: Ilustrační

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje otevře od 3. července nové pracoviště Odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál v Mladé Boleslavi. Kontaktní místo bude sloužit občanům z celého Středočeského kraje a bude otevřeno v pondělí a ve středu od 8:00 do 17:00 hodin na základě telefonického objednání.

Reklama

Nové pracoviště vzniklo v budově Policie ČR, Územního odboru Mladá Boleslav, Boleslavská 1164, Kosmonosy. Krajské ředitelství policie Středočeského kraje znovuotevřením tohoto pracoviště reagovalo nejen na podněty občanů, kteří museli složitě z Mladé Boleslavi dojíždět do Mělníka, ale i na požadavek Magistrátu města Mladá Boleslav.

„Činnost kontaktního místa v přízemí budovy územního odboru budou v současné době zajišťovat dva zaměstnanci. Provoz bude zatím zaměřen na přijímání žádostí ze strany fyzických osob jako je přihláška ke zkoušce odborné způsobilost, zbrojní průkaz, udělování výjimek, žádosti o nákupní povolení, registrace a ohlášení zbraní, evropský zbrojní pas, zbrojní průvodní list, znehodnocení nebo zničení zbraní, žádosti o vydání aprobace,“ uvedla Dagmar Červinková, vedoucí odboru pro zbraně a bezpečnostní materiál KŘP Středočeského kraje.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This