Vlasová klinika v Mladé Boleslavi pomáhá proti vypadávání vlasů i dalším problémům

 Vlasová klinika v Mladé Boleslavi pomáhá proti vypadávání vlasů i dalším problémům

Vlasová klinika Mladá Boleslav

Komerční sdělení

V Mladé Boleslavi od září minulého roku nově působí Vlasová Klinika. Klientům nabízí pomoc s vypadáváním či řídnutím vlasů. Zaměřuje se také na další problémy jako jsou mastné vlasy, lupy, lupenka nebo například seborea. V klinice je klíčem k podpoře zdraví a růstu vlasů čištění vlasové pokožky a aplikace přírodních aktivních látek. Zdarma nabízí úvodní vyšetření trichologickou kamerou, které zjistí stav vlasů i pokožky a možnosti řešení problémů klienta.

Na naše otázky odpovídal pan Bedřich Nikl, který v Mladé Boleslavi pobočku Vlasové kliniky otevřel.

Proč jste se rozhodl otevřít pobočku Vlasové Kliniky v Mladé Boleslavi?

Z Mladé Boleslavi pocházím a měl jsem s Vlasovou kliniku osobní zkušenost. Po covidu mě trápilo řídnutí vlasů, které mi pomohli vyřešit právě ve Vlasové klinice v Uherském Hradišti. Po této pozitivní zkušenosti jsem se spojil s majiteli ohledně záměru otevřít pobočku Vlasové kliniky právě zde. Aktuálně otevíráme nové pobočky i v dalších městech.

Bedřich Nikl

Komu doporučujete Vlasovou kliniku navštívit?

Návštěvu doporučuji lidem, které trápí padání nebo řídnutí vlasů, mastné vlasy, lupy, lupenka, seborea nebo alopecie. U pánu řešíme například zarůstání plešek a koutů. Naše služby mohou využít i lidé, kteří problémy s vlasy aktuálně nemají, ale chtějí se soustředit na prevenci proti vypadávání vlasu nebo na jejich výživu. Všichni dobře víme, jak je časově náročné a drahé neustále hledat a zkoušet nové přípravky. U nás během bezplatné prohlídky poradíme, jak a co může klientům pomoci.

Klient se zároveň nemusí bát o své soukromí. Chápeme, že problémy s vlasovou pokožkou jsou intimní záležitostí. Proto naše klinika nabízí diskrétní prostředí, pro maximální komfort klienta.

Jaké technologie používáte?

Vlasovou pokožku diagnostikujeme trichologickou kamerou, která zvětší vlas 1000x. Vlasovou pokožku ošetřujeme přístrojem NEO 21 vyvinutým exkluzivně pro síť našich klinik. Naše sérum Neohair, které používáme k podpoře růstu vlasů, má navíc čistě přírodní složení. 

Jak ošetření probíhá?

Začínáme bezplatným vyšetřením zmiňovanou trichologickou kamerou, které zabere zhruba 10 – 20 minut.

Následné ošetření začíná procesem detoxikace a prevence, kdy za pomoci ultrazvukové špachtle odstraníme svrchní vrstvu odumřelé vlasové pokožky, keratotické zátky a tím uvolníme cestu pro růst nových vlasů.

Následně elektroporací nebo mikrojehličkováním aplikujeme aktivní látky Neohair přímo do vlasové pokožky.

Na našich webových stránkách najdete podrobnější informace ohledně diagnostiky a následné procedury, k dispozici jsou například i odpovědi na nejčastěji kladené otázky, reference a další informace. Těšíme se na vaši návštěvu.

Vlasová klinika – Mladá Boleslav
Svatovítská 1485, Mladá Boleslav

Tel: 773 737 045

Rezervace termínů Mladá Boleslav

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This