Výstava: Jak vypadá budoucnost Mladé Boleslavi očima architektů?

 Výstava: Jak vypadá budoucnost Mladé Boleslavi očima architektů?

Jak vypadá budoucnost města Mladá Boleslav očima architektů? Zjistíte na výstavě, která je právě umístěná ve Vzdělávacím centru Na Karmeli a potrvá zde až do 14. března.

Adam Zajaček, autor podoby výstavy a další studenti z Fakulta architektury ČVUT v Praze pod vedením prof. Ing. Mgr. Akad. arch. Petra Hájka a Ing. arch. Jaroslava Hulína připravili expozici, která znázorňuje, jak přemýšlí o architektuře a urbanismu budoucí Mladé Boleslavi.

Centrálním prvkem výstavy je specifická závěsná instalace, která znázorňuje citlivé propojení města s automobilkou Škoda Auto, včetně námětů studentů na budoucí rozvoj města. Stěnu za instalací pak tvoří plátno, na kterém jsou jednotlivé nápady a urbanistické projekty studentů promítány včetně komentáře.

A jaké urbanistické prvky studenti ve městě navrhli? Výzkumné centrum nebo snad nové restaurace? Zavítejte do atria naší školy a nechte se unést vizemi budoucího rozvoje města automobilů!

Expozice je k vidění v atriu Škoda Auto Vysoké školy, od 20. 2. do 14. 3. ve všední dny od 7 do 22 hodin a v sobotu od 7 do 19 hodin. Výstava vznikla za podpory statutárního města Mladá Boleslav, Nadačního fondu ŠKODA AUTO a Nadačního fondu Art-Now.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This