Zloději se dvakrát vloupali do veterinární kliniky v Mladé Boleslavi

 Zloději se dvakrát vloupali do veterinární kliniky v Mladé Boleslavi

Foto: Ilustrační

Mladoboleslavští policisté spolu s kriminalisty dopadli dvě podezřelé osoby, muže a ženu, kteří se měli dvakrát vloupat do veterinární kliniky v Mladé Boleslavi. Při druhém pokusu odcizili z kliniky pokladnu s finanční hotovostí. Škoda na odcizené hotovosti a poškozených oknech a dveřích se vyšplhala na částku 42 tisíc korun.

Reklama

Ačkoli kriminalisté neměli k dispozici žádné kamerové záznamy, kde by mohli být podezřelé osoby zachyceny, podařilo se jim pachatele vypátrat a začátkem tohoto týdne jim sdělit podezření z pokračujícího přečinu krádeže a poškození cizí věci.

„Devětačtyřicetiletý muž a 38letá žena se měli 10. listopadu, krátce po 2. hodině ranní, vloupat do veterinární kliniky v Mladé Boleslavi. Násilím rozbili nejprve okno a pak i vstupní dveře, nestihli ale nic odcizit, protože se rozezněl bezpečnostní alarm. Oba to zřejmě neodradilo a o 6 dní později společně vydali na stejné místo znovu. Tentokrát vnikli do kanceláře kliniky a odcizili pokladnu s finanční hotovostí několik tisíc korun. Za krádež a poškození cizí věci oběma hrozí až 3letý trest odnětí svobody,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Zdroj: Policie ČR

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This