Zloději na Mladoboleslavsku vykradli poštu. Poznáte muže na záznamech?

 Zloději na Mladoboleslavsku vykradli poštu. Poznáte muže na záznamech?

Zdroj: PČR

Policisté se zabývají případem vloupání do pošty v Loukově na Mladoboleslavsku. K události došlo 22. ledna krátce před půlnocí. Policie zveřejnila kamerové záznamy a žádá veřejnost o pomoc se ztotožněním podezřelých osob.

Reklama

Kamery natočily přijíždějící vozidlo Ford Combi bez registrační značky. Ve vozidle se nacházeli tři muži, kdy jeden z nich řídil a zůstal ve vozidle. Dva muži z vozidla vystoupili a jeden z nich vyndal z kufru vozidla tyč, kterou otočil kameru. Právě v tuto chvíli ho kamera nejlépe zachytila, ač byl maskovaný. Spolu s druhým mužem pak rozbili okno a vloupali se do prostor pošty.

Zloději odcizili čtyři balíčky převzaté k přepravě v hodnotě necelé 4 tisíce korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spácháni přečinu krádeže, za což pachatelům hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

„Jelikož dosavadní šetření policistů a kriminalistů nevedlo ke ztotožnění podezřelých osob, žádáme touto cestou o pomoc širokou veřejnost. Poznáváte muže na kamerových záznamech nebo vozidlo, kterým na místo přijeli? Pokud máte jakékoliv informace k osobám podezřelých mužů, sdělte nám je prosím na linku 158 nebo nejlépe přímo kriminalistům z Mladé Boleslavi na tel. číslo 735 785 751. Za důležité poznatky, informace a pomoc předem děkujeme,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This