Dva sražení chodci

 Dva sražení chodci

(Foto: PČR)

V Jiráskově ulici srazilo auto chodce, předtím náklaďák v Dukelské ženu

Ve středu 26. února krátce před osmou hodinou večer došlo v Jiráskově ulici v Mladé Boleslavi nedaleko polikliniky Modrá hvězda k vážné nehodě.

Řidič osobního vozu srazil chodce. Na místo dorazily všechny záchranné složky.

Provoz byl v místě nehody omezený.

V Dukelské ulici nákladní vůz srazil ženu.

O pár hodin dříve srazil jiný řidič chodce v Dukelské ulici. Ženu tam porazilo nákladní auto.

Záchranná služba ji převezla do nemocnice v Mladé Boleslavi.

Policie hledá svědky…

„Včerejšího dne, tedy 26. února  2020, došlo v Mladé Boleslavi k dopravní nehodě, při které se střetl řidič nákladního vozidla Man s chodkyní.

Ke srážce došlo krátce před patnáctou hodinou na světelné křižovatce ulic Dukelská a Laurinova. Řidič nákladního vozidla jedoucího od třídy Václava Klementa k ulici Jičínská na uvedené křižovatce přehlédl při odbočování vlevo ženu, která právě přecházela komunikaci po přechodu pro chodce a došlo ke střetu. Chodkyně byla z místa s těžkým zraněním převezena zdravotnickou záchrannou službou do mladoboleslavské nemocnice. U řidiče provedli policisté dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem.

V souvislosti s vyšetřováním případu žádáme svědky této dopravní nehody, kteří srážku ženy viděli, případně disponují záznamem z palubní kamery svého vozidla, aby kontaktovali telefonní číslo 702 207 848 nebo linku 158 či nejbližší policejní služebnu.“ uvedla mluvčí PČR Mladá Boleslav Lucie Nováková.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This