Benátečtí policisté kontrolovali ubytovny, bary, herny i řidiče

 Benátečtí policisté kontrolovali ubytovny, bary, herny i řidiče

Středu 3. května 2023 pojali policisté z Obvodního oddělení Benátky nad Jizerou ve znamení kontrol. Během dne se zaměřili na kontroly řidičů a v odpoledních a večerních hodinách se vydali na kontroly ubytoven, barů a heren na území Benátek nad Jizerou.

Realitní kancelář DRINK komerční pozemek Debř
Reklama

Do celé akce se zapojilo 8 policistů obvodního oddělení. Při silniční kontrole policisté během dvou hodin zjistili celkem 15 přestupků, které vyřešili na místě pokutou. Jeden z řidičů překročil nejvyšší dovolenou rychlost o 33 km/h, a to v místě, kde je povoleno jet maximálně 40 km/h.

foto Policie ČR

V odpoledních a podvečerních hodinách se policisté vydali hned do 8 ubytoven na území Benátek a do 5 barů a heren. Zkontrolovali 144 osob, kdy zajistili pouze 1 doklad, který prochází pátráním. Žádné jiné přestupky či prohřešky ze strany osob žijících na ubytovně nebo ze strany hostů v barech a hernách nezaznamenali.

foto Policie ČR

„Policisté se při těchto kontrolách zaměřují především na nelegální pobyt osob, pachatele trestných činů nebo osoby v pátrání a samozřejmě i na kontroly podávání alkoholu nezletilým osobám, proto v nich budou i nadále pokračovat.“ dodala mluvčí policie Schneeweissová

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This