Festival Krásná louka v květnu nebude. Bude náhradní termín?

 Festival Krásná louka v květnu nebude. Bude náhradní termín?

Foto: Krásná louka fest / Martin Paldus

Na konci května měl v Mladé Boleslavi již tradičně proběhnout festival Krásná louka, na který se každoročně těší tisíce lidí.
Nicméně, organizátoři festivalu vzhledem k současné situaci rozhodli, že se festival v původním termínu konat nebude.
Snahou organizátorů bude uspořádat festival v náhradním termínu v již klidnější a příjemnější době. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i pro náhradní termín.
Toto rozhodnutí činíme v dostatečném dvouměsíčním předstihu s ohledem na všechny členy realizačního týmu, učinkující, kapely, stánkaře a hlavně vás, návštěvníky. V současné době čekáme na směřování dalšího vývoje, nová nařízení vlády a snad brzké uvolňování restrikcí. O dalších krocích Vás budeme informovat,“ uvedla za organizační tým festivalu Kateřina Čáslavová z agentury BLACK.ET s.r.o.

4 Komentářů

 • Dobrý den, bohuzel nechci náhradní termín ale chci vrátit vstupenky,Kam se obrátit . Dekuji Marcela

 • Napište mi prosím náhradní termín. Děkuji 3

  • Dobrý den, totoje odpověď na Vaši otázku z oficiálních facebookových stránek akce:

   Krásná louka fest
   13. července ·
   💚 Milí fanoušci a přátelé Festivalu Krásná Louka,

   💛 S velkou lítostí a také z důvodů nařízení o pořádání hromadných akcí, Vám musíme oznámit, že přesouváme termín Festivalu Krásná Louka 2020 až na konec května 2021. Toto nelehké rozhodnutí jsme učinili z několika důvodů. Především, s ohledem na přeplněné kalendáře kapel, vytíženost podzimních víkendových termínů původními a přesunutými akcemi, ale i nejasností budoucích vládních nařízení.

   💙 Díky ochotě a vstřícnosti našich partnerů, a hlavně účinkujících, hledáme nejlepší možné řešení, abychom zachovali program v nezměněné podobě.

   ❤️ Vámi zakoupené vstupenky proto zůstávají v platnosti i pro ročník 2021, bez nutnosti výměny.

   💜 Nemožnost uspořádat festival pro nás znamená také citelnou ekonomickou ztrátu, hlavně v situaci, kdy jsme již vynaložili značnou část rozpočtu. Chtěli bychom Vás porosit, abyste si již zakoupenou vstupenku ponechali a podpořili tak Váš i náš festival. Chápeme, že situace v současné době není lehká pro nikoho, proto si tohoto štědrého gesta velice vážíme.

   🤎 Pokud si nás tímto způsobem podpořit nepřejete a chtěli by jste vrátit vstupné, určitě Vám vyhovíme, postupujte prosím dle instrukcí na tomto odkazu: https://www.ticketstream.cz/stranka/refundace

   🧡 Věříme, že se nám podaří, i s Vaší podporou, s festivalem dále pokračovat a navázat tak na předchozích úspěšných 6 let.

   🖤 Všem, kteří se na letošní Krásnou Louku těšili, se omlouváme, děkujeme Vám za pochopení a podporu. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

   🤍 Těšíme se na shledání na Krásné Louce.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This