Hrubý útok na bezdomovce v Bělské ulici

 Hrubý útok na bezdomovce v Bělské ulici

Fyzický útok

V Mladé Boleslavi došlo v ulici Bělská v pátek večer okolo 21:20 k slovní potyčce která vznikla tím, že občan bez domova chtěl vykonat svou potřebu u popelnic.
Přišel další muž, který jej začal verbálně napadat.
Bohužel u slov nezůstalo a muž spustil brutální útok vůči bezdomovci.
Zasadil několik ran na oblast hlavy a když se muž bez domova skácel k zemi následovalo asi 5-10 kopnutí na oblast hlavy, krku, zad a hrudi.
Muž svého jednání zanechal když začal kolemjdoucí volat policii a řvát, ať ho nechá na pokoji.

Bělská ulice zbitý bezdomovec / Mladá Boleslav

Bezdomovce se zastal muž

Muž v zeleném tričku , který se bezdomovce jediný zastal jej následoval až k výtahu který vede na Ptáckou ulici, kde došlo nejspíše ke kolapsu.
V tuto chvíli dorazila na místo hlídka PČR a přibližně za 2 minuty i sanitka, která muže bez domova naložila na nosítka a odjela s ním do nemocnice.
Následně se spustil prvotní výslech svědků po kterém následovala dokumentace.
Po dostatečných důkazech, které zaznamenali svědci si hlídka policie dojela pro podezřelého pachatele, který bydlel pár  metrů od místa činu.
Celý zákrok trval přibližně hodinu a půl. 
Nebýt muže v zeleném tričku nejspíš by to dopadlo pro bezdomovce fatálně.

(autorem je čtenář našeho portálu)

3 Komentářů

 • Bezdomovec ne že chtěl potřebu vykonat, on velkou potřebu vykonal. Okolo jdoucí žena ho vyzvala k úklidu lejna a bezdomovec začal ženu slovně urážet a zhurta k ní vykročil. Zasáhl přítel ženy, kdy bezdomovce povalil na zem a z reálné obavy, že je bezdomovec nakažen žloutenkou nebo jinou vážnou chorobou, se žena vrátila do vozu a použila kasr. Muž odrážel útok bezdomovce nohou, bezdomovec plival, kopal, máchal pěstmi a muže poranil.

 • Paní Jiříno Bukovská ?
  To píšete na 100% o vás a vašem přítelovi. Co?
  Když se vám podívám na Facebook Jiřina Bukovska tak podle těch fotek hned vidím lidi co napadly clověka. Prý bezdomovce. Jak jste poznala že to je bezdomovec? Co kdyz to byl jen duševně nemocný člověk a jen se špatně se obléknul, jako bezdomovec? A ten slzák co byl na pána použit. Bylo to za potřebý? On vás napadnul? Ten slzák a pak to kopaní do bezbraného člověka bylo zapotrebý? Když už byl omračen slzakem? A proč jste pak nezavolala PČRku kdyz vás napadnul a vašemu přítelovi udelal zranění? Co když váš přítel tet´má žloutenku nebo jinou nemoc??? A poslední otázka vím že mi na ní paní Bukovska a její přítel neodpoví. Proč kopal do pána když bezbraně ležel na zemi?

  PS: Nejezdíte s přítelem Dáme Jídlo? Asi jo na 100%

 • Vážená Kamilo, ráda Vám odpovím. Reagovala jsem na článek výše, a tam se píše, že to byl muž bez domova. Z toho milá Kamilo vyplývá, že to je bezdomovec. No a mimo to, chlápek je často vídán u popelnic a žebrá peníze. Také je to agresivní a konfliktní člověk. Policie jak státní, tak městská ho velmi dobře zná.
  Zastáváte se člověka, který může jít pracovat a žít normálně, ale on nechce.
  Proč nevolat policii ? Protože máme takové zákony, že policie stejně nemůže s bezdomovcem nic udělat. Dá mu pokutu za kálemí na ulici ? Kdo ji zaplatí ? Vy Kamilo? Ne. Půjde to z daní občanů kteří chodí do práce. Mimochodom o PČR se postaral pán v zeleném tričku.
  Nerada bych zapomněla na některou z Vašich otázek….proč kasr? Píši to v příspěvku, zkuste si ho přečíst pomalu a nahlas,aby jste tomu dobře porozuměla.
  A na 100pro Dáme jídlo nejezdíme, ale před nějakou dobou jsme jezdili, stejně jako Vy Kamilo. No a na závěr i já jsem si jistá, že neodpovíte, nebo velmi lživě a vyhýbavě na otázku….Lukáš Vám již jako kasička nestačil ? Musela jste začít pracovat ? Nebo se z Vás stala duševně narušená bezdomovkyně, která hledá oslíčka.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This