Jak pokračuje očkování proti covid-19 v Mladé Boleslavi?

 Jak pokračuje očkování proti covid-19 v Mladé Boleslavi?

Foto: Ilustrační / canva.com

Mladoboleslavská nemocnice očkuje seniory přímo v domovech důchodců. Pomáhá jí s tím terénní očkovací tým, který jí dává k dispozici zdejší automobilka Škoda Auto. Proočkovat se povedlo již lidi ve všech domovech.

Očkování seniorů začalo v Mladé Boleslavi 25. ledna, minulý týden se kvůli nedostatku vakcíny neočkovalo, řekla dnes mluvčí nemocnice Hana Kopalová.

Tento týden chce nemocnice naočkovat během dneška a úterý 160 lidí.Zítra (v úterý) budou další informace k očkování v dalších dnech, ale víme, že na středu otevřeme další okénka pro objednávání, ale počty ještě nevíme,” uvedla Kopalová.

Od 25. ledna nemocnice aplikuje také druhou dávku vakcíny, kterou dostávají zaměstnanci nemocnice.Nyní máme naočkováno více než 1000 zaměstnanců, nenaočkovaní jsou ti, co jsou nemocní nebo prodělali nedávno covid,” uvedla mluvčí.

Zdroj: ČTK

3 Komentářů

  • Chtěl bych moc pochválit organanisaci při očkování příjemní lidé v kulturním domě v Mladé Boleslavi na covid.Byly jsme s manželkou 8.3 a10.3 bezvadné a díky moc všem kteří kolem celé akce pracují.

  • Dobrý den, mohu se prosím zeptat jakou vakcínou očkují v Mladé Boleslavi v kulturním domě? Nikde to nemůžu dohledat Velice děkuji

    • Dobrý den, musíte se obrátit na Klaudiánovu nemocnici, která očkování v DK provádí.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This