Krotitele kopce – Chibuk HILL BUSTERS můžete vidět na střelnici v Čejetičkách

 Krotitele kopce – Chibuk HILL BUSTERS můžete vidět na střelnici v Čejetičkách

Foto: Lukáš Navrátil

Již pátý ročník motocyklových závodů do strmého vrchu Chibuk HILL BUSTERS se bude konat v sobotu 16.7. 2022 od 9:00 v Mladé Boleslavi na střelnici v Čejetičkách. Akce bezesporu nabídne skvělý adrenalinový zážitek jak pro diváky, tak i závodníky.

Akci pořádá nezisková organizace Chibuk racing, která v podstatě po celou dobu svého fungování finančně podporuje z pořádaných akcí Petru Koudelkovou, která statečně bojuje s nevyléčitelnou nemocí motýlích křídel. Část výtěžku z akce bude tedy jako každý rok věnována právě Petře.

Chibuk HILL BUSTERS Mladá Boleslav
Foto: Lukáš Navrátil

Závodu se tento rok zúčastní rekordní počet závodníků (více než 150. jezdců v kategorii OPEN, ŽENY, DĚTI. V seznamu registrovaných jsou skvělá jména z celé České enduro a motocross špičky.

Během dne je také připravený doprovodný program pro děti i dospělé, za zmínku určitě stojí trialové vystoupení několikanásobného mistra ČR v trialu Martina Matějíčka. Pro děti bude také připraven např. skákací hrad. Nebudou chybět ani stánky s občerstvením atd. Během dne si diváci budou moci mimo závod prohlédnout endurové a motocrossové speciály. Po skončení závodů je pro diváky a jezdce připravena večerní riders párty s kapelami přímo v areálu.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This