Městská policie hlídala fotbalové fanoušky, kteří nebyli vpuštěni na stadion

 Městská policie hlídala fotbalové fanoušky, kteří nebyli vpuštěni na stadion

Foto: mb-net.cz

V neděli 21. června se v Mladé Boleslavi uskutečnilo fotbalové utkání mezi FK Mladá Boleslav a SK Dynamo České Budějovice. Na utkání vyrazila také skupina fanoušků Českých Budějovic, které ale nebylo umožněno vstoupit na stadion.

Zápas doprovázela zvýšená bezpečnostní opatření. Oba fotbalové kluby totiž předem avizovaly, že na utkání se mohou přijít podívat pouze fanoušci s platnou permanentkou, aby byl dodržen maximální povolený počet lidí v hledišti.

I přes upozornění fotbalových klubů se do Mladé Boleslavi vydala skupina fanoušků, kteří nebyli na stadion vpuštěni. Po celou dobu zápasu museli být tito fanoušci hlídáni. Díky zvýšenému dohledu nedošlo k významnému narušení veřejného pořádku ani závažnějšímu protiprávnímu jednání,” uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Úvodní střetnutí semifinále nadstavbové skupiny o Evropu boleslavští fotbalisté vyhráli. Nepříznivé skóre zvrátili ve svůj prospěch až v závěrečné půlhodině. Po předchozích šesti ligových zápasech bez výhry se zaslouženě radovali.

Foto: mb-net.cz

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This