Mistr TOPIČ ze Sukorad je partnerem českého výrobce tepelných čerpadel ACOND

 Mistr TOPIČ ze Sukorad je partnerem českého výrobce tepelných čerpadel ACOND

zleva Vít Brodský Mistr TOPIČ, Jiří Hanus firma ACOND

Firma Mistr TOPIČ bratrů Brodských, s kořeny sahajícími až do doby před téměř třiceti lety, se na Mladoboleslavsku stala partnerem českého výrobce tepelných čerpadel firmy ACOND z jihočeského Milevska.

Mistr TOPIČ ze Sukorad je partnerem českého výrobce tepelných čerpadel ACOND
Mistr TOPIČ – ACOND Centrum v Sukoradech u Mladé Boleslavi

Při slavnostním otevření nového provozního ACOND Centra pod patronátem firmy Mistr TOPIČ v Sukoradech se zúčastnil i majitel firmy ACOND pan Jiří Hanus, který sdělil pár podrobností o své firmě.

„Naše firma se zpočátku zabývala chlazením, klimatizacemi, ale po čase jsme zjistili, že opravdu kvalitní česká tepelná čerpadla ve vysokém standardu energetické třídy A +++, umíme vyrábět sami a lépe. Hlavně umíme zaručit kvalitní, dlouhodobě udržitelný servis našich produktů k čemuž nám napomůže partnerství s profesně zdatnými firmami v regionech, jako je právě Mistr TOPIČ v Sukoradech u Mladé Boleslavi.“

Mistr TOPIČ ze Sukorad je partnerem českého výrobce tepelných čerpadel ACOND
Slavnostní otevření nového ACOND Centra pod patronátem firmy Mistr TOPIČ v Sukoradech. Zleva Vít Brodský ml., Ivo Brodský, Vít Brodský, Jiří Hanus, Jakub Tykal

„Cítíme v poslední rostoucí zájem českých zákazníků po českých výrobcích, zejména v našem kraji. Takže se tímto snažíme dostat naše tepelná čerpadla do dalších koutů naší republiky, přičemž by mělo vzniknout cca 40 profesionálních partnerů starajících se nejen o realizaci tepelných čerpadel ale i o jejich servis. Další přidanou hodnotou naší firmy je fakt, že jsme ryze českým výrobcem, takže z financí vytvořených naším přičiněním může vzkvétat naše ekonomika. Jen letos se chystáme vyrobit na 12. tisíc tepelných čerpadel.“, dodal Jiří Hanus.

Mistr TOPIČ ze Sukorad je partnerem českého výrobce tepelných čerpadel ACOND
Slavnostní otevření nového ACOND Centra pod patronátem firmy Mistr TOPIČ v Sukoradech

Tepelná čerpadla ACOND mimo jiné vynikají jednak tichostí provozu, což je důležité zejména vzhledem k současnému rozmachu tepelných čerpadel, kdy se na jednom místě v zástavbě mohou objevit desítky agregátů. Výrobky nabízí nejvyšší sezonní topný faktor, který způsobuje maximální úsporu pro klienta. Zejména je důležitá pro zákazníka jistota technické podpory, které se mu dostane právě spoluprací s regionálními firmami.

Slavnostní otevření nového provozního centra ACOND pod patronátem firmy Mistr TOPIČ v Sukoradech

Mistr TOPIČ je pilotním, exkluzivním, regionálním zástupcem kromě Mladoboleslavska také pro okresy Mělník, Liberec, Jablonec nad Nisou, Jičín, Semily a Nymburk. “ V těchto okresech, které mají dojezdovou vzdálenost do 80 km od naší kamenné prodejny, jsme schopni zajistit realizaci i veškerý servis. Na základě poptávky klienta se mu ozve do dvou až tří dnů náš zástupce, který si domluví schůzku a jsme schopni celou zakázku zrealizovat do tří měsíců, což je myslím velmi slušný čas.“ říká Vít Brodský. Zároveň dodává, že společným jmenovatelem pro obě firmy je spokojený zákazník.

V blízké budoucnosti firma ACOND ve spolupráci s ČVUT chystá inteligentní kombinaci tepelných čerpadel se solárními panely…

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This