Mladoboleslavské očkovací centrum se přestěhovalo zpět do Domu kultury

 Mladoboleslavské očkovací centrum se přestěhovalo zpět do Domu kultury

Mladoboleslavské očkovací centrum je přestěhováno zpět do Domu kultury v Dukelské ulici. Důvodem jsou větší prostory, které za většího zájmu o očkování dovolí zvýšit kapacitu. Navíc se zda lidé mohou opět očkovat bez předchozího objednání.

Očkovací centrum Klaudiánovy nemocnice fungovalo od konce srpna v Domě s pečovatelskou službou v Havlíčkově ulici. Tyto prostory umožňovaly denně odbavit maximálně 400 lidí. „Zájem o očkování je mnohonásobně větší, což dokazují dny, kdy mohli lidé přijít bez předešlého objednání. Dočasný návrat očkovacího centra do hlavního sálu Domu kultury tak umožní denně naočkovat až 1500 lidí,“ uvedla mluvčí Klaudiánovy nemocnice Hana Kopalová.

Očkovací centrum bude v provozu každý den od 7 do 11 a od 12 do 16 hodin pro předem objednané. Pro neobjednané platí provoz od 9 do 11 a od 13 do 15 hodin. Očkuje se zde látkou Pfizer nebo Johnson

Zájemci o druhou dávku Moderny si musí vakcínu zarezervovat na emailu vakcinace@onmb.cz, třetí dávky se pak objednávají online přes systém https://registrace.mzcr.cz/ nebo https://crs.uzis.cz/. První dávky Moderny se v tomto očkovacím centru nepodávají.

Kompletní informace o očkovacím místě najde veřejnost zde http://klaudianovanemocnice.cz/ockovaci-centrum-mlada-boleslav/ms-2788/p1=2788 

4 Komentářů

  • Dobrý den slo by se dát očkovat

    • Dobrý den, obraťte se přímo na Klaudiánovu nemocnici.

  • Bude možné i očkování dětí 5+ mám zájem očkovat dítě ale do Prahy nepojedu děkuji

    • Dobrý den, obraťte se přímo na Klaudiánovu nemocnici.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This