Mlýnská kola 2021: Mlýn Doroty Máchalové i letos ožije festivalem

 Mlýnská kola 2021: Mlýn Doroty Máchalové i letos ožije festivalem

Foto: Kapela Pankyho úlet / Mlýnská kola 2020

V sobotu 14. srpna se na mlýně Doroty Máchalové (známém z pohádky S čerty nejsou žerty) v Českém ráji uskuteční 4. ročník hudebně-kulturního festivalu Mlýnská kola. Na návštěvníky čeká nejen hudební program složený jak z osvědčených kapel známých z minulých ročníků, tak i z novinek, v čele s kapelou Plexis.

Vystoupí také dalších 6 kapel – Makenzen, Pankyho Úlet, Žebřík do Kurníku, Roadkill Souls, a DNA Bros.

Mlýnská kola nejen o hudbě

Připraveny budou i různé venkovní hry a aktivity, jako je obří beerpong, vodní skluzavka, pivní štafeta nebo také oblíbená tombola.

Mlýnská kola bývají i kulinářským zážitkem, například v podobě grilované kýty, klobásek, nakládaných hermelínů a dalších dobrot. Na čepu budou mimo jiné 4 pivní speciály od pivovaru GARP z Bakova nad Jizerou.

Foto: Mlýnská kola 2020

Původně soukromá akce, nyní festival

Festival Mlýnská kola začal jako soukromá akce mezi přáteli. Minulého ročníku se již zúčastnilo 150 lidí.Na mlýně jsme se před pár lety sešli s kamarády a uspořádali malou soukromou akci. Napadlo nás, že si tohle místo nenecháme jen pro sebe, a tak vznikl festival Mlýnská kola. Letos bychom rádi překročili hranici 200 účastníků,” uvedl za pořadatele Roman Dušek.

Foto: Mlýnská kola 2020 / Pořadatelé: Daniel Staněk, Petr Lukáš a Roman Dušek
Foto: Mlýnská kola 2020

Festival tak vyniká jedinečnou atmosférou, kterou si přejí pořadatelé zachovat i nadále. „Všichni to děláme ve volném čase a s maximálním nasazením, tak věřím, že ta rodinná atmosféra na návštěvníky dýchne i letos a všichni si to naplno užijeme,“ dodává Dušek.

Foto: Mlýnská kola 2020
Foto: Mlýnská kola 2020 / Roadkill Souls


Vstupenky a další informace:

Cena vstupenek v předprodeji je 350 Kč na místě 400 Kč. V případě, že zakoupíte v předprodeji 3 a více lístků, vyjde 1 lístek na 290 Kč. Odkaz na prodej vstupenek najdete na webu Mlýnská kola, kde jsou k dispozici také bližší informace ohledně dopravy a možnostech ubytování.

FB událost – Mlýnská kola 2021

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This