Muž pod vlivem drog kopal do zaparkovaných aut. Skončil na záchytce

 Muž pod vlivem drog kopal do zaparkovaných aut. Skončil na záchytce

Foto: Městská policie MB

V pátek kolem 22. hodiny zjistil pracovník kamerového systému v ulici Laurinova v Mladé Boleslavi muže, který kopal do vozidla. Na místo následně vyjela hlídka.

Muže hlídka nalezla v ulici Táborská a zjistila, že se jedná o občana z České Lípy. Jevil známky opilosti a byl viditelně pod vlivem jiné návykové látky. „Hlídce uvedl, že pil alkohol, kouřil marihuanu a dal si dávku pervitinu,“ uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Muž své chování vůbec nekontroloval a dál mluvil z cesty, přičemž začal z místa odcházet. Na výzvu, aby se vrátil zpět, zareagoval tak, že se zastavil a začal bouchat do dalšího zaparkovaného vozu. „Aby bylo muži zabráněno v dalším pokusu poškození vozidel, byly použity donucovací prostředky hmaty a chvaty a následně mu byla přiložena pouta,“ dodal Kypta.

Hlídka také zkontrolovala zaparkovaná vozidla v ulici Laurinova a Táborská, zda nedošlo k poškození některého z vozidel, což se nepotvrdilo. Protože muž své chování nadále nedokázal kontrolovat, ohrožoval sebe a pokoušel se poškodit cizí majetek, byla na místo přivolána sanitka záchranné služby, která jej za asistence strážníka převezla na internu. Zde lékař rozhodl o jeho umístění na záchytnou stanici.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This