Na Burger Street Festivalu v Bondy centru Mladá Boleslav si pochutnáte

 Na Burger Street Festivalu v Bondy centru Mladá Boleslav si pochutnáte

Nenechte si ujít největší putovní Burger Street Festival, který bude probíhat poslední srpnový víkend v Bondy centru. Servírovat se budou ty nejlepší burgery, hranolky, zmrzliny, dortíky a nebudou chybět ani drinky. Festival se koná 25. – 27. srpna a vstup je samozřejmě zdarma.

Reklama

Burger Street Festival začíná v pátek 25. srpna v 10:00 a končí v neděli 27. srpna ve 20:00 hod. V pátek a v sobotu budou nejlepší burgemakeři z celého Česka připravovat své speciality do 21:00 hod. Návštěvníci se mohou těšit na dokonale vyladěné burgery, zlaté hranolky, latinskoamerické cukrové churos, rolovanou zmrzlinu, barevné makronky, bubble waffle, nealkoholické nebo míchané drinky a samozřejmostí je i čepované pivo. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program a soutěže.

„Burgery jsou fenomén, který milují malí i velcí. Věříme, že na Burger Street Festivalu si u nás najdou ´to své´ všichni a budou odcházet s úsměvem i uspokojenými chuťovými pohárky,“ říká Simona Killarová z nákupního centra Bondy Mladá Boleslav a dodává: „Díky opravdu pestré nabídce streetfoodu mohou návštěvníci zjistit, že vedle burgerů existují i jiné delikatesy, které se staly street fenoménem.

Další informace a novinky sledujte na FB události: BURGER STREET FESTIVAL Mladá Boleslav

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This