Odcizil víno, maso i peníze, na zaměstnance vytáhl nůž

Pomozte policii s dopadením pachatele krádeže a objasněním případu. Zatím neznámý muž byl přistižen při krádeži v hotelu. Při přistižení zaměstnancem vytáhl nůž a utekl.

Reklama

Podle dosavadního šetření dosud nezjištěný pachatel vnikl 21. října, okolo půl desáté večer, neuzamčeným zadním vchodem do provozovny hotelu na Českobratrském náměstí v Mladé Boleslavi, kde nejprve odcizil láhev vína a tři kusy hovězího masa. Tyto věci přemístil na parkoviště za hotelem, poté se vrátil zpět a tam následně z neuzamčené zásuvky odcizil finanční hotovost ve výši 35 tisíc korun. Při tomto jednání byl ale přistižen jedním zaměstnancem, kterému neznámý muž vyhrožoval nožem a následně z místa utekl.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě ztotožnění, dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

V této souvislosti žádáme občany o pomoc se ztotožněním muže, kterého zachytily kamery, ale také další svědky, kteří by nám mohli s jejich poznatky k dané věci pomoci s objasněním celého případu.

Pokud máte jakékoliv informace, ozvěte se policistům z obvodního oddělení Mladá Boleslav na telefonní číslo 974 877 522 nebo na výjezdový telefon kriminalistů 735 785 751. Využít můžete také linku 158.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Share This