Opilý a agresivní muž narušil politický mítink v Mladé Boleslavi

 Opilý a agresivní muž narušil politický mítink v Mladé Boleslavi

Foto: ilustrační

Ve středu 25. srpna se v parku Na Výstavišti v Mladé Boleslavi konal mítink koalice “Spolu”, jehož součástí bylo také promítání filmu na připraveném plátně. Průběh akce narušil opilý agresivní muž, proti kterému museli zasáhnout strážníci městské policie.

Hlídka nejprve vyzvala muže ke klidu a opuštění místa. Muž se ale na místo konání akce, kde již probíhalo promítání filmu, opět vrátil, přičemž v ruce držel dlažební kostku. 

“Nejdříve si sedl do zadních řad hlediště, ale po chvilce se přesunul zhruba na střed hlediště, přičemž v ruce svíral dlažební kostku. Tam začal v opilosti plivat po okolí a hlasitě pokřikovat, tak nahlas, že několik přísedících okolo svá místa opustilo,” uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta

Poblíž se stále nacházela hlídka strážníků, která následně proti muži zakročila a z hlediště ho za pomoci donucovacích prostředků vyvedla pryč. Vzhledem k tomu, že se muž choval velmi agresivně a byl z něj cítit alkohol, rozhodli se strážníci umístit jej na protialkoholní záchytnou stanici. 

“Při převozu do nemocnice k lékařskému vyšetření muž začal plivat sliny s krví ve služebním vozidle, na strážníky a všechno co mu přišlo do cesty. Následně pak kousnul i jednoho z doprovázejících strážníků do ruky čímž ho poranil. Na místo po příjezdu ke Klaudiánově oblastní nemocnici, byla přivolána hlídka PČR, z důvodného podezření z trestného činu napadení úřední osoby. Muže si následně Policie ČR převzala do své kompetence,” dodal ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This