Pobodaný na ubytovně

 Pobodaný na ubytovně

Foto: pixabay.com

Rvačka na ubytovně v Mnichově Hradišti skončila pobodáním

V pátek 21. února vyjížděli policisté na jednu z ubytoven v Mnichově Hradišti, kde došlo ke rvačce mezi dvěma ubytovanými. Celá událost skončila pobodáním jednoho z nich

Policisté na ubytovnu vyjížděli kolem půl sedmé večer na základě oznámení na linku 158

Po příjezdu policistů zůstal na ubytovně pouze 43letý muž s několika bodnými poraněními. Podezřelého, který z místa utekl, policisté dopadli zhruba po pěti hodinách od spáchání činu.

Fyzickému útoku předcházela slovní roztržka 

„Krajští kriminalisté následující den zahájili proti 33letému muži trestní stíhání pro zvlášť závažný zločin vraždy ve stadiu pokusu. Podle všeho předcházela konfliktu nejprve slovní roztržka a následně i fyzické napadení. Po něm si dnes již obviněný muž odešel do vedlejšího pokoje pro nůž a 43letého cizince několikrát bodl do hrudníku a břicha. Ten pak skončil v péči záchranářů.“ uvedla mluvčí Policie ČR Vlasta Suchánková. 

Obviněnému hrozí až 20 let vězení 

Obviněný skončil na základě rozhodnutí Okresního soudu v Mladé Boleslavi ve vyšetřovací vazbě

Jestliže prokáže soud vinu, hrozí 33letému muži za závažný zločin vraždy ve stadiu pokusu trest mezi 12 až 20 lety

„Od začátku roku 2020 řešili krajští kriminalisté na území Středočeského kraje již pět zločinů proti životu a zdraví. Tři případy byly kvalifikovány jako zvlášť závažné zločiny vraždy ve stadiu pokusu, ve dvou případech pachatelé čin dokonali,“ dodala Suchánková. 

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This