Policie hledá svědky dopravní nehody na D10

 Policie hledá svědky dopravní nehody na D10

Foto: ilustrační

Kriminalisté z Mladé Boleslavi prověřují nehodu na dálnici D10 a incident, který jí předcházel. Řidič osobního vozidla měl pravděpodobně nejprve vybržďovat řidičku osobního vozidla Ford Mondeo a následně ji donutit k zastavení v levém jízdním pruhu tím, že zastavil před ní. Poté mezi nimi mělo dojít k incidentu a muž měl následně z místa odjet. V důsledku této situace došlo za vozidly k dopravní nehodě čtyř vozidel.

Reklama

K nehodě došlo v pátek 18. března v 7:15 hodin na dálnici D10 ve směru od Turnova na Prahu (na úrovni zhruba 20 km v katastru obce Tuřice).

Kriminalisté by potřebovali vyslechnout další svědky, kteří by pomohli celou situaci objasnit, hledají tedy svědky, kteří ve zmíněné době jeli po dálnici D10 a mohli si celé události všimnout, zejména případného vybržďování ze strany řidiče vůči vozidlu Ford Mondeo stříbrné barvy, které řídila dvacetiletá žena.

Dále hledáme svědky, kteří viděli incident, kdy řidič před ženou svým vozidlem zastavil a následně mezi nimi došlo k incidentu, nebo řidiče, kteří byli sami ohroženi tím, že museli v místě prudce brzdit nebo se vyhýbat stojícím vozidlům v levém jízdním pruhu. Žádáme i řidiče, kteří v uvedenou dobu místem projížděli a mají ve svých vozidlech nainstalovány kamery, které mohly incident zachytit, aby tyto záznamy poskytli policistům,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Pokud máte jakékoliv poznatky či informace k výše zmíněné události, sdělte je policistům na linku 158 nebo přímo kriminalistům do Mladé Boleslavi na tel. číslo 735 785 751.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This